Na dłoni dziecka leży gekon, pod ręką jest pudełko z innym gekonem w środku. Na dłoni dziecka leży gekon, pod ręką jest pudełko z innym gekonem w środku.

Warsztaty dla dzieci w szkole podstawowej Perpetuum Mobile Fundacji Kreatywnej Edukacji

28.09.2023 r. prezes koła Pan Filip Szymanowski przeprowadził warsztat edukacyjny pt.: "Genetyka i różnorodność gekonów lamparcich" w szkole podstawowej Perpetuum Mobile Fundacji Kreatywnej Edukacji.

Uczniowie mogli poznać sporo ciekawostek o tej jaszczurce hodowlanej i jej rozmaitych odmianach, zwłaszcza o jednym z najpopularniejszych jej gatunków, jakim jest gekon lamparci. Dzieci miały również okazję z bliska obejrzeć gekony, a nawet trzymać na rękach, nogach czy też jako widać na poniższym zdjęciu, na swojej koszulce, co sprawiało wrażenie "żywej broszki".

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie.