Punkt rejestracyjny „40. Międzynarodowej Konferencji Polskiego Towarzystwa Fykologicznego”

23 maja 2023 r. studenci należący do Koła Naukowego WNB: Aleksandra Krajnik, Paulina Głazik, Alicja Formuszewicz, Małgorzata Musiał, Weronika Zakaszewska, Monika Jakoby i Filip Szymanowski zajmowali się kompleksową obsługą punktu rejestracji uczestników „40. Międzynarodowej Konferencji Polskiego Towarzystwa Fykologicznego”.

Stanowisko recepcyjne znajdowało się w holu Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, gdzie miała miejsce uroczysta inauguracja tego wydarzenia. W ramach pracy studenci weryfikowali dane i oznaczali obecność uczestników konferencji, przekazywali pakiety materiałów informacyjnych. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego członków koła pozwoliła na udzielenie odpowiedzi na wszelkiego rodzaju zapytania, a tym samym na sprawny przebieg obsługi uczestników konferencji.