Walne Zebranie Członków KNWNB 26.11.21 r. / 20:00/ MS Teams

26.11.21 r. o godz. 20.00 na platformie MS Teams odbyło się zebranie członków Koła Naukowego Wydziału Nauk Biologicznych wraz z opiekunami: dr inż. Małgorzatą Sutkowy, dr Małgorzatą Śliwińską i mgr Ewą Wachowiak-Świtałą. Na spotkaniu:

• prezes koła zrelacjonował swój udział w kongresie kół naukowych „Ikona” i przedstawił nowości, które pojawiły się na stronie internetowej naszego koła (tj. nowe logo i podzakładka „nasze pasje”)
  • zaproponowano, aby członkowie nagrali film z życzeniami świątecznymi, który następnie zostałby opublikowany na stronach koła i Wydziału Nauk Biologicznych,
  • przedstawiono propozycje wykładów do planowanej konferencji naukowej w ramach współpracy z Pałacem Młodzieży w Bydgoszczy,
  • wprowadzono członków kola w tematykę zbliżającej się Nocy Biologów oraz omówiono kwestię udziału w tym wydarzeniu,
  • omówiono również kwestię wydruku plakatów i ulotek promujących działalność naszego koła, które niedługo znajdą się w budynkach Wydziału Nauk Biologicznych.