Mateusz Leszczyński stoi przed ceglanym budynkiem Wydziału i prezentuje certyfikat Mateusz Leszczyński stoi przed ceglanym budynkiem Wydziału i prezentuje certyfikat

Kongres Kół Naukowych „Ikona 2021”

W dniach 11-14.11.2021 r. miał miejsce 5. ogólnopolski Kongres Kół Naukowych „Ikona 2021”. Było to wydarzenie, w czasie którego członkowie kół naukowych, autorzy projektów studenckich i doktoranci mieli okazję wziąć udział w spotkaniach z przedstawicielami instytucji wspierających koła naukowe i młodych naukowców.

Nasze koło naukowe reprezentował Pan Mateusz Leszczyński, który wziął udział w kongresie w trybie zdalnym. Wydarzenie było transmitowane przez platformę Zoom, co umożliwiło uczestnictwo w wykładach i warsztatach bez konieczności dojazdu na miejsce kongresu, czyli do ASP w Warszawie. Zaproszonymi prelegentami byli głównie przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki, naukowcy, coachowie, dziennikarze, felietoniści, aktorzy, którzy wygłaszali wykłady z zakresu retoryki, wystąpień publicznych, finansowania kół naukowych, a także storytellingu.

Wydarzenie pozwoliło Panu Mateuszowi pozyskać certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia „Profesjonalna Promocja Projektów Naukowych”. Gratulujemy i zachęcamy innych członków kół naukowych do udziału w podobnych wydarzeniach.