Studenci siedzą w ławkach w sali Studenci siedzą w ławkach w sali

Nowy Zarząd naszego Koła

Dnia 08.10.2021 r. odbyło się pierwsze w tym roku akademickim spotkanie członków Koła Naukowego Wydziału Nauk Biologicznych wraz z opiekunkami koła – dr inż. Małgorzatą Sutkowy i mgr Ewą Wachowiak-Świtałą. Na spotkaniu w związku z ukończeniem studiów przez dotychczasowego prezesa koła – Wojciecha Lipę, przeprowadzono wybory, w czasie których wyłoniono nowy skład zarządu Koła:

• Mateusz Leszczyński – prezes Koła Naukowego Wydziału Nauk Biologicznych UKW,
  • Marta Wołoszyn – zastępca prezesa Koła Naukowego Wydziału Nauk Biologicznych UKW,
  • Filip Sitarz – sekretarz Koła Naukowego Wydziału Nauk Biologicznych UKW,
  • Klaudia Siuda – skarbnik Koła Naukowego Wydziału Nauk Biologicznych UKW.

Zorganizowane spotkanie było dobrą okazją do podsumowania minionego roku akademickiego oraz powitania nowych naszego koła. Zgłoszono również nowe propozycje dzialań, które mamy nadzieję zrealizować w tym roku akademickim np. wykłady dla licealistów czy też stworzenie łąki kwietnej przy al. Ossolińskich 12.

Mamy nadzieję, że ten rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego i będzie obfitował w wiele równie ciekawych wydarzeń.