XIX Konferencja „Biotechnologia: Dziś na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym, jutro w regionie kujawsko-pomorskim”

10.06.2021 r. miała miejsce XIX Konferencja „Biotechnologia: dziś na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym, jutro w regionie kujawsko-pomorskim”.

Konferencja miała na celu przedstawienie prac dyplomowych, których tematyka dotyczyła nauk biologicznych. Wojciech Lipa, student II roku Biologii II stopnia, wziął w niej udział i przedstawił temat swojej pracy magisterskiej: „Rola wybranych gatunków drapieżnych ryb w regulacji populacji potencjalnych ofiar w sztucznym zbiorniku wodnym”. Promotorem pracy, jak i osobą, która pomogła w stworzeniu prezentacji jest dr Katarzyna Faleńczyk-Koziróg z Katedry Biologii Ewolucyjnej. Na koniec odbyło się głosowanie na najlepsze wystąpienie. Nasz student otrzymał wyróżnienie.