Fragment DNA człowieka Fragment DNA człowieka

II Interdyscyplinarna Konferencja Doktorantów Nauk Biologicznych „Bio-Idea 2021”

15.05.2021 r. miała miejsce II Interdyscyplinarna Konferencja Doktorantów Nauk Biologicznych „BIO-IDEA 2021 r.”, zorganizowana przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.

Celem konferencji była wymiana poglądów, a także doświadczeń, dotyczących wielu dziedzin nauk biologicznych. Wojciech Lipa, student II roku Biologii II stopnia, przedstawił poster pod tytułem: „Reakcja kota domowego (Felis catus) na bodźce w postaci odgłosu sójki (Garrulus glandarius)”. W opracowaniu plakatu pomogli opiekunowie Koła Naukowego Wydziału Nauk Biologicznych UKW: dr inż. Małgorzata Sutkowy, dr Małgorzata Śliwińska, dr Katarzyna Robaszkiewicz oraz mgr Ewa Wachowiak-Świtała.